Trening

Trening

Grupy dorosłych

Podstawowa forma nauki. Najlepsza metoda umożliwiająca bardzo dobre poznanie specyfiki tradycyjnego Kung Fu, ćwiczenia technik podstawowych jiben gong, ćwiczenia zhan zhuang (qi gong), ćwiczenia w parach duan lian, ćwiczenia z chińską bronią qi xie, ćwiczenia z tarczami, workami, wolna walka itp. Zajęcia trwają od 90 do 120 minut. Koszt 180 zł za miesiąc.

Grupy dziecięce

Tanglangmen Polska od wielu lat prowadzi specjalistyczne treningi dla dzieci w wieku 6 – 13 lat. Program treningowy oparty jest na tradycyjnych metodach treningowych z Yantai. Głównym składnikiem treningów jest jibengong. Trening tego typu wzmacnia całe ciało ćwiczącego, podnosi wytrzymałość i sprawność ruchową, koryguje wady postawy. Trening uelastycznia ciało co jest ważne na dalszym etapie treningu gdyż minimalizuje możliwość odniesienia kontuzji. Tradycyjne formy systemu Tanglangmen ze względu na swoją trudność w grupach dzieci nauczane są dopiero po pewnym czasie. Zamiast tego ćwiczący nauczani są prostych zestawów technik, które doskonale budują podstawy do nauki prawdziwego tradycyjnego Kung Fu. Trening dzieci to ponadto nauka technik kopnięć z wykorzystaniem tarcz oraz gry i zabawy ruchowe na macie lub materacach. Zajęcia trwają 60 min. Koszt 180 zł za miesiąc.

Trening indywidualny

Idealna forma nauki dla osób, które nie mają czasu na grupowe zajęcia. Trening indywidualny jest najszybszą formą nauki wybranej sztuki walki. Czas zajęć od 60 do 90 minut. Cena do indywidualnej negocjacji.

Uczestnicy wszystkich zajęć mają możliwość uczestniczenia w letnich obozach oraz zawodach sportowych.